Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soundmax, ICQ, SLI

Dobrý den.

Potřebovala bych prosím poradit. Nejdřív musím říct, že jsem totální dřevo na počítač.

1.Problém:Takže když zapnu počítač dole v pravo u hodin se mi zobrazí "bublina": SLI renderování více jednotkami GPU bylo deaktivováno.
2.Problém: Mám přeškrtlopu ikonu Soundmax, píše to: No Soundmax audio present. You cannot use Soundmax control panel. Ale když si přehrávám CD či rádio hudba hraje z repráků.
3.Problém: Donedávna jsem si přes ICQ povídala prostřednictvím sluchátek s mikrofonem a nyní slyším jen druhého "na drátě", ale oni mě neslyší. Myslela jsem si, že je u sluchátek mikro rozbitý, ale vyzkoušela jsem ho na jiném PC a normálně šel.
Děkuji Vám vážně moc za odpověď!!!!!!!!!
Přeji pěkný den.
Jenn

1) přidat do registrů toto

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\NVIDIA Corporation\Global\NVTweak]
"NvCplEnableMultiGPUConfigurationPage"=dword:00000000

Nebo použít novější verzi Forceware, tam už to hlášení není.

2+3) přeinstalovat ovladač ke zvukovce