Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem existuje takovyto kabel na propojeni pocitace a TV?

Dobry den, mam u notebooku jen klasickou koncovku na vystup na monitor (resp. ten klasicky kabel k monitoru) snad vite o cem mluvim.... a zajimalo by me zda existuje nejaka redukce na propojeni s TV, ptam se na redukci protoze mi bylo receno ze zadnej kabel z klasicke monitorove koncovky do TV neni :-|

Snad je jasny jakou koncovku myslim, jestli ne dam foto ;-)

jj RGB-VGA koncovka (lichobeznik s dvema radami pinu viz moje foto) to vim ale na co ted odpovidate? Trochu jsem googlil a vim ze ty konvertory nejsou levna zalezitost do tech 3k Kč :-(
Takze tady muzete asi zamknout topic. diky vsem

odpoveda ti ze dnesne moderne TV maju aj VGA vstup a vtedy to ide pripojit priamo notebook->TV, tak si najprv ujasni ze aky mas televizor :-) My ti do bytu nevidime.

P.S. ak mas CRT (starsi, velku bednu, nie tenky) TV, tak potom sa to da len cez prevodnik, existuju tusim aj do 1000Kc, pouzi vyhladavanie v poradni boli tu nejake linky uz na to.

musim se Vam Leo omluvit, precetl jsem ze dnesni LCD televizory jako LCD monitory tak se nezlobte, snad ted uz chapete mou nechapijici reakci, na co ze to reagujete...

jj mam tu velkou kravu, zadny LCD. omrknu a dam vam vedet, resp. nejdrive zkusim samozrejme google ;-)