Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozšíření operační paměti

Prosím o radu , potřebuji rozšířit operační paměť zdá se mi že mi počítač běhá nějak pomaleji . Mám OS XP,, ZD MSI –KTG DELTA MS-6590 VER:2, Procesor AMD ALHON xp
1,1GHz RAM SEITEC 512MbDDR-400MHz-CL2,5 184DR512M438,8E,K850. Mám použít stejnou nebo radši nějakou jinou? Děkuji za odpověď.

Změna předmětu, původně: OPERAČNÍ PAMĚŤ (host)

Když seženeš stejnou, tak ji klidně použij. Rozšiřovat o víc než 512MB nemá smysl, vzhledem k starému procesoru a desce. 1GB RAM pro Win XP dostačuje. (mezi náma, XPčka obstojně běhají i na 512 MB RAM, jestli se ti počítač zpomalil, může to být něčím jiným)