Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při spuštění počítače - hlásí poškozený soubor Opera.exe

Dobrý deň prajem,

Mám problém s PC.
Vždy, pri zapnutí PC, sa mi vpravo dole otvorí žltá tabulka s názvom "OPERA.EXE- POŠKOZENÝ SOUBOR". A napíše: "Skuste pomucku Chkdsk".
Neviem, čo s tým je.
Svoje odpovede píšte tu, alebo na email AndrejkoSS@azet.sk

Ďakujem
Změna předmětu, původně: Problém
Změna kategorie, původně: Hardware (JaFi)

skuste: Start > Run (spustit) > napiste: chkdsk /f a odentrujte > ked vas poziada o potvrdenie (Y/N alebo A/N) tak dajte "Y" a enter alebo "A" a enter. Nasledne restartujte PC, po nabehnuti vam prekontroluje disk, tuto kontrolu nezruste! nechajte ju prebehnut do konca. Potom sa ozvite, ci pomohlo.

ps: nabuduce piste vystiznejsi predmet spravy. ;-)

Gratuluji, v jednom příspěvku se ti podařilo chybné zařazení kategorie, nesmyslný předmět, požadavek na odesílání odpovědí na mail. Ani svůj operační systém jsi neuvedl. Jak vy to lidi děláte...

Opera je internetový prohlížeč. Zřejmě jsi "nějak" nastavil, aby se ti spouštěl po spuštění počítače.
Když operu spustíš, také hlásí poškozený soubor?
Když spustíš kontrolu disku (chkdsk), co se stane?