Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Printscreen na webu

Klient chce, abysme naprogramovali toto:
Webová aplikace. Na html stránce je tlačítko. Na to když uživatel klikne, tak se vytvoří printscreen a automaticky se s ním provede nějaká akce (např. uložení na server, odeslání mailem technické podpoře...).

Nemáte někdo tip, jak na to?

Info:
Pochopitelně, že udělat takovou aplikaci není žádný problém.

Šlo by to udělat maximálně přes dvě technologie:

1 ) Nativní aplikace provede prinscreen, a zápis do souboru ve grafickém formátu

2 ) Nativní aplikace exekuuje dynamicky vytvoreny html soubor, ktery provede upload souboru na server.

Žádná věda, programátorovi by na to stacila i jedina technologie, určite.