Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Keylogger

Lze pomocí Keyloggeru zjistit i historii navštívených stránek nebo jenom to, co bylo vyťukáno na klávesnici? Nutně bych to potřebovala vědět, jestli to tam lze nějak zjistit ...

ja chcu jenom pomoct segre nebo ji jejich mlady dovede na psychyatrii, ale když to nijak nejde, bude muset brzo pod prasky...asi jí poradím, at mu da jednu pres hubu a bude klid. A vyrve PC z elektriky....to bude nejlepší...zatrhne ty kamose a nejlepe uvrhne nekde na samotku bez oken a dveri :-).

Takže její kluk se dívá na nějaké stránky s nevhodným obsahem nebo prostě tam je od rána do večera? Ať zahesluje PC a dostane heslo jenom na 2 hodiny (potom samozřejmě změnit), když se např. bude dobře chovat a dobré známky.

P.S. S těmito problémy je třeba dojít někam do poradny, bez srandy, ale z těchto "mladých tyranů", jak se jim říká, budou v budoucnosti vrazi a zloději.