Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Multisession CD - po vypálení nové stopy zmizel původní obsah

potrebujem pomôcť ohľadom napálených fotiek na dvd.napaloval som dvd s multisession,napálenie prebehlo v poriadku,folder bol viditeľný,fotky fyzicky prítomné.dnes som chcel dopáliť ďalšie,čo Nero umožnil,ale pôvodný priečinok zmizol,a je vidieť už len ten dopalovaný súbor.čiže sa pýtam,či ja tam prítomný aj pôvodný súbor,a ako sa k nemu dostanem???zmiznúť asi nemohol,ešte sa mi to nestalo...ďakujem

Změna předmětu, původně: multisession??? (host)

Dopalování je vždy riziková záležitost.

Při připalování multisesion musí být vždy vybrána poslední stopa(sekce) a navoleno přípálení dat k ní.

Kdyz toto nenavolis spravne tak Nero sice nerika nic, ale odstrani odkazy na predesle data.

Nastesti je mozne data vetsinou zachranit, protoze fyzicky na disku jsou stale.