Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Soubory typu PF

Zdravíčko všem.Mám dotaz k čemu slouží soubory typu pf, které jsou uložené ve složece windows/prefetch. Soubor většiou obsahuje v názvu název nějakého programu.exe.pf. Mám problém tedy jen s jedním z těchto souborů. Občas mi vyskakuje klasické okno že v aplikaci nastal problém a je třeba ji zavřít apod. a týká se to vždy souboru Pingnu.exe.pf, ten se právě nachází ve výše uvedené složce. Co s tim? Je to dost otravný pořád klikat neodesílat nebo odeslat to už je jedno.Děkuju za odpovědi Jirka Hrdlička

loading...

Zdravím, tak jsem si to tady pročítala a zjistila jsem, že mám ten samý problém, ale tak jsem se nedočetla, zda je ten program škodlivý či ne? a jak se ho teda zbavit? Můj se jmenuje jinak, ale koncovka stejná:

Unable to start process '"C:\Documents and Settings\user\Data aplikací\Seznam.cz\sznsetup.exe" -V' Error nr: 2 - Systém nemůže nalézt uvedený soubor.

-----
LightSpeed::UnableToStartProcessException::UnableT oStartProcessException(364): Exception: Unable to start process '"C:\Documents and Settings\user\Data aplikací\Seznam.cz\sznsetup.exe" -V' Error nr: 2 - Systém nemůže nalézt uvedený soubor.
(class LightSpeed::UnableToStartProcessException, LightSpeed::UnableToStartProcessException::UnableT oStartProcessException)

Díky za radu :-)

Drasťák - po šesti letech otvírat mrtvolu!
Použij AdwCleaner a všechno nalezené smázni.
Seznamsoftware je škodná.