Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přehrávač videí

Dobrý večer,
prosím,poraďte,jaký nejlepší přehrávač mám stáhnout na videa.
Mám WMP,ale ne všechny videa se mi načtou,někdy je problém s příponou apod..
Děkuji

Problém není v tom, že se videa nenačtou ve WMP, ale v tom, že WMP neví, jak je přehrát. K tomu potřebuje tzv. kodeky - ty doplní Windows o možnost přehrávání dalších formátů.
Buď si nainstaluješ balík kodeků (doporučuji CCCP) nebo přehrávač, který má kodeky integrované - např. již zmiňovaný VLC