Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém s windows media player

zdravim potřebuju pomoc windows media player mi pořád kdyš jsem na internetu a chci si něco přehrát píše že je poškozená knihovna a restartuje mi internet a znova a znova. myslel jsem si že by bylo lepší ho odinstalovat a dát tam jinou verzi. ale nemůžu ho ani odinstalovat. nemůžu najít v pc na to program a nemůžu media player ani najít v seznamu nainstalovaných programů. vůbec se ho nemůžu zbavit je to pěkný klíště. prosím pomoc děkuji

no hlásí to že je databáze knihovny poškozená.chcete ukončit program media player jako že přehrávání nebude přerušeno stiskněte nic jinýho tam neni na výběr neš ok. no a pak kdyš jdu na jinou stránku tak se internet restartuje je to divný

kdyš jsem spustil regedit tak tam byly tyto složky:HKEY CLASSES ROOT, HKEY CURRENT USER, HKEY LOCAL MACHINE, HKEY USERS, HKEY CURRENT CONFIG. A KDYŠ JSEM DAL ÚPRAVY,NAJÍT zadal jsem windows media player, potom jsem kliknul najít tak to chvilku hledalo a zasetam skočily ty složky. tedy asi to nic nenašlo

uš asi vim ručně jsem našel v registru a vymazal všechny soubory a klíče WMP, ae je tu jiný problém nemůžu teď vůbec najít stránky na stahování WMP pro vistu všechno je to pro xp nevíte někdo kde bych to mohl stáhnout pro vistu?