Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém s AVG

Kdysi jsem používal antivirový program AVG. Protože jsem potom zjistil,že existuje mnohem lepší program,kterej nezpomaluje počítač (NOD32),tak jsem AVG odinstaloval a nainstaloval NODa. AVGéčko se ale asi neodinstalovalo celý nebo ne úplně,protože ještě před instalací NODa mi to psalo,že AVG je naistalováno,přitom ani v program files ani nikde jinde není po AVG ani památky!!! V registrech taky nic!!! Přesto,když se podívám do ovládacích panelů na centrum zabezpečení,tak mi to v Ochrana proti virům napíše,že systém Windows nalezl v tomto počítači několik antivirových programů...atd. Před instalací NODa mi to zase psalo,že AVG je funkčí!!! Nevíte jak se zbavit toho AVG,který je někde zažraný ve Windows asi?!?

"jsem potom zjistil,že existuje mnohem lepší program,kterej nezpomaluje počítač"

asi budes mit nejaky problem s PC, protoze AVG vubec pocitac nezpomaluje, takze doporucuju preinstalovat operacni system.

jak to, dostanes ho pryc, kdyz preinstalujes PC:!:

Ja jsem AVG odinstalovaval kolikrat a vzdy se odinstalovalo cely, takze nejspis resis problem, ktery neni primarni.

Zkus nejaky cistic registru nebo rucne, ale udelej si nejprve bod obnoveni, pokud mas XP nebo zalohuj registr.

Jenže se mi nechce přeinstalovávat PC. Já jsem ho taky odinstaloval několikrát a vždycky dobře,ale potom jsem se nějak vrátil v čase (dal jiný bod obnovení),pak zpátky a už to nešlo odinstalovat:-( Ještě zkusím ty registry,ale to už jsem taky dělal,takže v to moc nedoufám...