Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bluetooth

Prosím vás lidičky jak spustit bluetooth u aceru aspire 5100.Po zmáčknutí příšlušného tlačítka mi to píše NO BLUETOOTH DEVICE co to po mě vlasntě chce?Jde to nějak nastavit?Moc dík za radu

Zkuste se taky podívat, jestli je podpora BT zapnuta v Biosu. Konkrétně u mého starého Aceru co jsem měl tam byl takhle vypnutý infra port. Ale než jsem na to přišel....:-)
Nebo se podívat do managera těch tlačítek, jestli je správně nastaven.
Apropo, máte určitě model s BT? Není tam pouze tlačítko(které je tuším možné mít i v typech které nemají BT integrované).
Např. u mého HP notebooku být nemělo a... no maká bez problémů:-D