Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prehravani zvuku v powerpointu

Ahoj lidi mam problem....kdyz mam v powerpointu vytvorenou prezentaci a vlozim tam svuj zvuk tak mi hraje jenze kdyz tu prezentaci nekomu poslu(napr. pres icq mail...)tak mu jede jen prezentace bez hudby...ale me ta hudba na mem pc normal hraje..tak bych vas chtel poprosit jestli byste mi neporadili vlozit hudbu tak,aby hrala i kdyz ji poslu ostatnim...dekuju za odpovedi

wave je nejspíš příliš velký a powerpoint vkládá jen odkaz na něj, proto při přeposlání dále zvuk chybí.

upřímě řečeno - díky za to. nechápu co je to za mánii patlat prezentace v nejhorším programu na světě (teda chápu: bohužel umí "efekty"), a ještě příjemce obtěžovat vlastním hudebním nevkusem.

Jo powerpoint je tak kravsky udelany, ze prezentaci pps okamzite otvira, zatim co ppt ( lisi se ty soubory pouze priponou ) otvira k editaci. Openoffice otviraji oboje k editaci, takze kdyz neco prijde, otevru, podivam na nahledy a mazu pokud je to kravina ( vetsinou byva kdyz je vice jak jeden prijemce )