Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odkud stáhnout FrontPage 2002 nebo 2003 v češtině?

Ahoj všem.

Můžete mi prosím někdo poradit, odkud stáhnout FrontPage 2002, nebo 2003 v češtině?

Nebo poradit nějaký dobrý Wysiwyg editor v češtině? Vytvořil jsem si strany v Publisheru 2003, ale každý tvrdí, že je to program na hov...
Změna předmětu, původně: Publisher.
Proč jste vymyslel takový nesmyslný titulek, když Publisher nechcete? (karel)

…verze FrontPage 2002 a 2003 jsou česky (ale ta se zase musí zaregistrovat [a zaplatit], jinak časem přestane fungovat). FP 2002 má hezčí design, hůře se ovládá a nefungují tam některé příkazy a klávesové zkratky.
FrontPage 2002 není freeware. Je k dostání samostatně nebo jako součást balíku Microsoft Office, ale pozor, je jenom v Office Professional, není v Office Standard. Verze 2003 je k dostání pouze samostatně…

frontpage