Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hacknute icq :(

ahoj,
kamoske niekto zistil heslo na icq a tak ho zmenil, no takze jej hackol ucet..
neviem ci sa to da zachranit ze zaslem poziadavku na ziskanie hesla na mail (sice neviem ako) ale tak hacker isto zmenil ten mail, ked vobec bol nejaky pri registracii spominany

co ???
no skusali sme na cez mail obnovit ale ich webpage toto na mna vyhodi :

You cannot get a new password for your ICQ number because you are currently using the ICQ - client version.
To retrieve your password or get a new one, go to
If you're not using the ICQ - version you can separate the accounts by clicking on the Separate button.

Download the latest ICQ version from download.
Visit our help center at help.

co to ma znamenat ?

A to si zistoval ako, vies jej ICQ cislo? Urcite je to cislo spravne? Skus ho s pomlckami aj bez pomlciek apod...
Skus hladanie osob na icq.com, skusaj hladat podla roznych veci, podla mena, emailu, nicku apod. to vyhladavanie im moc nefunguje a najde to osobu len niekedy tak treba skusat hladanie podla roznych veci :-)

people vlavo zrus stat (aby bola kolonka prazdna), a skus vyhladat osobu podla jej nicku.

Teraz som skusal seba a mna to najde aj podla nicku aj podlapriezviska, musis zrusit stat. No sak a ked ju najdes podla cisla tak vidis nejake info? Aky email, nick, atd? Je ten kvietok cerveny alebo zeleny?

P.S. ja osobne by som pockal mozno sa skusala prihlasit a jej zlbol system a teraz je to jej konto v nejakom divnom stave, skusil by som to o hodinu alebo zajtra prihlasit sa prip. zmenit heslo. A nech si restartuje PC s ktorym sa skusala prihlasovat...

nechapem co chces vediet :-)
online invisible checkeri co su na na nete mi ukazujeu ze je off, takisto moja miranda hlasi ze je off.
stare heslo na jej ICQ viem.. teda vedel som.. bolo velmi primitivne a tak ho isto niekto uhadol a zmenil...

ked sa pokusam obnovit pass cez polozku Forgotten password v ICQ6 tak zadam jej mail, tam pride overovaci kod, ten skopirujem na ten WEB a vypise toto:
You cannot get a new password for your ICQ number because you are currently using the ICQ - client version.
To retrieve your password or get a new one, go to
If you're not using the ICQ - version you can separate the accounts by clicking on the Separate button.

Download the latest ICQ version from download.
Visit our help center at help.

podotykam ze za vetou To retrieve your password or get a new one, go to neni ziaden link kde by som mal ist.
ak kliknem na Separate button tak mi dava otazky, ak je neuspesne ziskanie hesla, tj Meno zvieratka, a pod...

No ved prave kvoli tomu
You cannot get a new password for your ICQ number because you are currently using the ICQ - client version.
ti pisem pockaj do zajtra, je mozne ze jej zblbol komp a je to jej konto v nejakom zblbnutom stave. A nech si restartuje komp z ktoreho sa skusala prihlasovat.

tak si restartuj komp aj ty :-) Je mozne ze niekde visi polospustene icq. Ja nevravim ze si tam zadal zle heslo, ale ze je mozne ze proste nieco zblbo.
Neviem ktory hacker by mal nieco z toho keby niekomu ukradol ICQ ucet, sa mi to zda nezmyselne. Alebo ta nejaky hacker kontaktoval ze ma tvoje ICQ konto?

nie ale tak kamosi maju o niektorych ICQ zaujem.. mam to potvrdene... tak mozno nejaky´skutocny priatel chcel nieco zistit alebo co... lebo nik iny by nesltal o icq bezneho cloveka, jedine len taky kto chce vediet o tej osobe viac = kamosi..takze tak

este ma teraz napadlo ze sa tu raz riesil problem s dlzkou hesla, ze ICQ po update nebral heslo, zistili sme tusim ze sa to orezava na 8znakov alebo tak nejak, a ze ICQ heslo musi byt tusim 6 - 8 znakov, nie viac a nie menej. Ak je ine tak nastavaju probelmy s novymi verziami ICQ klienta ci co. Pouzi vyhladavanie v poradni.
Skus nejaky web-based ICQ klient a prihlasit sa cez neho.

Ak to neklapne ani zajtra ani cez web klienta tak nech si vytvori nove konto, co uz.

You cannot get a new password for your ICQ number because you are currently using the ICQ - client version

Pokud někdo používá tvé icq, navrhuju opakovat pokus o poslani hesla v 4:23 v neděli ráno.

a co jestli ta kámoška měla heslo uložené v PC, aby ho nemusela při každém přihlášení stále zadávat, a má hodného sourozence (děti se o počítač často perou)a např. prográmkem mspass si to její heslo zjistil a změnil...
anebo ji mohl někdo koukat přes rameno...:-D

Někdy je to záhada, ICQ jsem si zařizoval ještě na verzi ICQ5.1 použil jsem desetimístné heslo, když jsem si nainstaloval verzi ICQ 6 najednou jsem se nemohl přihlásit a problém to hlásilo s heslem, a tak jsem chvíli experimentoval a zjistil že pod verzí ICQ 6 to u mně bere z původního hesla jen prvních osum znaků hesla, není to náhodou i Váš případ?;-)