Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Příkaz k otevření složky

Zdravim, mam problem s oteviranim slozek - trochu jsem si hral v "moznostech slozky/typy souboru" a prenastavil jsem si vychozi prikaz pro "slozky souboru" na "find". problem je v tom, ze jiny prikaz v seznamu neni.
zkousel jsem tam pridat novy (open) a nastavil jsem ho jako: C:\WINDOWS\explorer.exe (nic jineho me nenapadlo), vysledek neni az tak hrozny, ale kazda slozka se mi ted otevira v novem okne a nereaguje to ani na zmenu v zalozce "obecne" - "otevirat kazdou slozku ve stejnem okne". :-(
asi by to chtelo k tomu prikazu dodat jeste nejaky parametr, aby se to oteviralo ve stejnem okne, bohuzel nevim jaky. urcite by to slo prenastavit v registrech, ale to jsem ani nezkousel, protoze nevim kde.
Poradil by mi nekdo? Dekuju!
jinak oprecni sysem Windows XP Pro, hardware asi zminovat nemusim.

Diky, pomohlo to. Ještě mam problem s tim, že jsem si ke "složce souborů" přidal dva příkazy, které jsem potřeboval, bohužel jeden z nich nejde a chtěl bych ho odstranit- to ale nejde (jde to pouze ihned po vytvoření, ale když otevřu znova ty možnosti složky/typy souborů tak už ne). Nevíš co s tim? Dik