Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restartování systému

Dobrý den, Koupil sem si gk Ati Radeon x1950Pro AGP 512Mb. Kartu jsem uspěšně nainstaloval ovladače atd. asi tak za 30 min se však objevila tmave modra obrazovka ze os se musel vypnout aby nedoslo ... a že kontroluje paměti RAM. Restartovani se opakuje nepravidelně at uz pri hrani her nebo při práci s os. Mám sestavu AMD athlon 2500+ 1.5g RAM 250g Sata Baracudu zakladovku Jetway Via KT 600. Nejdříve jsem měl podezdřeni na pameti Ram protoze jsme mel 1x 1g A 2X 256MB TAK jsem obě 256 odebral, ale restartoval se zas poté jsem odkryl bočnici a zapl větrák abyych uchladil gk kartu protoze je docela velka. Počitač bězel s přídavným chlazením bezproblému 5 hodin poté jsem větrák vypl a počítač jel tak 25 min a zase se restartoval. Prosím o rady uz jsem docela zoufalý.:.( A ještě jeden dotaz s předchozí kartou nVidia FX5200 128mb jsem mel při hraní hry Call of duty 2 okolo 30az 80 fps od nové jsem cekal vice ale i pri stahutí vsech detailu directx na 7 ,orezavani se nedostanu ani pres 100fps. U karty za bezmala 4000kč jsem čekal více.;-)

No tak i s přídavným větrákem systém pada teplota podle ovladacu catalyst 8.1 je v os 51-52stupnů. A jestě jsem zapomnel uvést zdroj: FORTRON 500W ale na stitku je udano max 460W. Mám Win Xp. Prosím nevíte čím by to uz mohlo být?

mam pocit, ze CoD2 (stejne jako jednicka) ma softwarove limitovany fps kolem 90 nebo tak nejak. Nekteri lide tvrdili, ze chybou v Quake enginu kdyz se ten limit posunul na 125fps, tak ze dal doskocili nez ostatni.. Myslim ze se to delalo bindem v konzoli com_maxfps 125 (nahradis li 125 nulou, pojede to bez omezeni). Na stare 7900GT jsem mival diky tomu i 300-450 fps, podle toho jestli jsem cumel do zdi nebo kam...

Nepamatuju si mozna ten bind uplne dobre...pouzij google :-)

Ta Atina se ti asi prehrejva, koukni se u sveho prodejce po Acceleru S1 (event. s turbo modulem) a puvodni chladic uloz do suplete pro pripad reklamace.