Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Opera - jak zamezit blbym zvukum na webu?

Zruseni "Povolit audio na webovych strankach" je bez efektu. K smrti me irituji zahudlane sajty. Blbe je, ze z nich obcas potrebuju informace (anebo download). Je mozne jinak, nez HW zpusobem (ztlumeni), usmrtit tyto idiotske akusticke pazmrdy?

Nejdřív je potřeba si říct, co ty zvuky vydává... nějaký flash? Html embed? Nebo třeba java?

Řešení jsou zhruba tato:
- vypnout v Opeře pluginy (globálně nebo jen pro určité domény)
- vyzkoušet program FlashMute (flashmute.html)
- neuvedl jsi OS (3-[:-p), ale ve Vistě jde vypnout zvuk ve vybraných aplikacích

- neuvedl jsi OS ( ), ale ve Vistě jde vypnout zvuk ve vybraných aplikacích

Kristova noho! Sypu si hlavu popelem... XPSP2 (pisu to uz postopadesatedevate)...

Prd vim, co zvuky vydava - jedna se o "hudbu na pozadi". Vlez si treba na Omegu a mudruj... ]:)

(pisu to uz postopadesatedevate)

Omlouvám se, že si nepamatuju OS všech lidí, kteří jej už tady někdy v minulosti uvedli. ]:( Tak si jej dej do podpisu a budeme happy všichni.

Omega je stránka Omegadrivers.com? Asi jo. Tam mi nic nehraje - asi proto, že mám defaultně vypnutý flash. Když někdo nemůže bez flashe být, tak ať použije výše uvedený FlashMute.

No jo. Mas pravdu, jako vzdy - zapomenutim uvedeni me konfigurace a uziteho OS jsem opet prispel ku zvyseni entropie. Napada me citace meho pritele Alice: "sometimes love's a loaded gun"... :-/

Flash vypinat nehodlam, tvuj link na FlashMute mi pomohl. Dik :beer:.