Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problemy s procesorem

Dobry den,chtel bych pozadat o radu.

Mam PC:

-Motherboard: ASUS P4SP-MX
-Procesor: Intel-Pentium:3,06 GHz (socket 478)
-Graficka karta: ATI Radeon HD 2600 XT
-Chipset: SiS651
-HDD: -Seagate ST3120022A (120 GB 7200rpm, Ultra ATA/100)
-Seagate ST3320620A (320 GB, IDE)
-Opticke machaniky: -LG HL-DT-ST DVDRAM GSA-H12N
-SONY DVD RW DW-D23A
-Operacni system: Windows Xp Home Editiom, SP 2
-Pameti RAM: 2048 (PC2300 DDR SDRAM)
-Zdroj: EuroCase 400Watt

Muj problem je,ze kdyz spustim jakoukoliv aplikaci,tak mi bezi procesor na 100 procent.Nemluve o hrach...pri spusteni narocnejsi hry jako je Driver4 se mi hra do 20-ti minut vypne na chybu:V aplikaci Driver.exe doslo k problemu a je ji treba zavriz...atd...Tak se tedy podivam na graf vyuziti procesoru a po celou dobu hry bezel na 100 procent.Ale toto se deje treba i kdyz mam spustene i 5 let stare hry...Pokud mi muze nekdo poradit budu opravdu vdecny...Predem dekuji...Fluffy...

Mně to dělá podobný věci cpu je vytíženo nestále. Napr na plose nic nedelam ani nehybu misi a jednou je 2% za chvily to vyskoci na 85% a nekdy na az 98% kdyz spustim hru tak to jede asi o 60% pomalejc nez to jelo driv.
Uz sem skousel preinstalovat windows ale nechce mi to nacist iso disk v deamonu. a v nouzovem rezimu to dela uplne to same. A v procesech nenajdu nic co by to vytezovalo jen necine procesy litaj okolo 5-98 % ale jinak to v tech procesech nic nevytezuje . Fakt my to leze na nervy a nevim co stim . predem dik za odpoved