Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zubatý obraz

Při výrobě DVD z DV kamery jsem použil pro renderování a následné vypálení DVD program ConvertXto DVD, nebo program DVD Flick.
V obou případech při přehrávání DVD vznikají při pohyblivých scénách zubaté obrysy. Mám něco špatně nastaveno ?

A neměl by spíš právě ve výstupním formátu povolit prokládání? Když to kamera natočila prokládaně, jediná možnost jak to na DVD dostat v největší možné kvalitě je nechat to prokládané, nebo se pletu? Každé deinterlace filtrování přece kvalitu sníží.

Player nemusi robit deinterlace ak sa pouziva vystup PAL, PAL je prekladany. Na beznom CRT TV je dokonca lepsie pouzit prekladany original (CRT TV zobrazuje prekladane) a nerobit deinterlace (je to potom zbytocna modifikacia original obrazu).
A LCD TV musi vediet deinterlace sama, aby vedela zobrazit "nezubaty" normalny TV signal, alebo musi nejako zobrazovat prekladany signal na LCD