Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s novou verzí TrueCryptu

V našich "zprávičkách" byl odkaz na novou verzi TrueCryptu 5.0. Tak jsem jí ihned přeinstaloval starou v. 4.3a, avšak následně jsem zjistil, že v nové nelze otevírat staré truecryptové soubory. Abych byl přesný, tak soubor se řádně namountuje jako disk, avšak při pokusu o jeho otevření se ohlásí chyba "neplatný popisovač".

Mám na CD a DVD desítky takto archivovaných souborů a i v budoucnu bych se do nich rád dostal, přičemž však na druhou stranu uznávám explicitní doporučení Truecrytu, že je zapotřebí používat novou verzi. Nevíte co s tím?

Kmochno, Tys prorok, jasnovidec a vizionář.

12.2.2008, tedy den následující po Tvém příspěvku, vydali u TrueCryptů novou verzi 5.0a (přesně, jak jsi předpověděl), která už s těmi starými soubory kooperuje.

Myslím, že se asi staneš Mesiášem Poradny.net.

P.S. Jsem zvědav, co k tomu přidá mág Mif.