Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak byste oznámkovali konfiguraci (jako ve škole /1-5/)?

Kdy bych sehnal nejaky poradny softwarový upgrade na pc(myslim tim bios,atd.) a taky bych se chtel zeptat jaky mate nazor na tyhle parametry-:Intel pentium4 2.4Ghz socket 478,grafika:Ati Radeon 9600 hightech excalibur pro gaming 128mb 430mhz agp8x,512(brzy bude 1024)mb ram DDR 333mhz, chtel bych ho trochu obnovit co se týče softweru.

Změna předmětu, původně: jak by jste ho oznámkovali kdyby byl ve škole??(1-5)
Změna kategorie, původně: Software (host)

Len ty prosimta nic neupgraduj ani neobnovuj, bo zistis ze zrazu nemas zakladnu dosku ziadnu.
Najnovsie ovladace pre tvoju zakladnu dosku najdes na strankach vyrobcu tvojej zakladnej dosky, ale nic zvlastne si od toho neslubuj (hlavne ziadne "obnovenie") novy PC sa neda urobit softwarom.