Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Virusheat

Zdravim vsecky.Chytnul jsem parchanta trojaka virusheat.Opravdu me dost stve.Cim ho odstranit?Zkousel jsem dost antispywaru,ale nic to neudelalo.Az jsem ztahnul spynomore,ten to nasel ale trial to nesmaze.Pomoc prosim.slibuju.ze uz nikdy nebudeu koukat na nahaty zensky...

Vypněte si ten CapsLock! Změna předmětu, původně: VIRUSHEAT (Kurt) (mif)
Dik. Uz jsem se na to sam chystal. (mif)

Antispyware a antivírus sa medzi sebou nebudú "biť".Ide skôr o to, aby antivírus nedetekoval antispyware ako vírus/a možno nakoniec bude mať pravdu?/Ináč neviem, či ten online scanner dokáže aj odstrániť to čo nájde/alebo len detekuje/.A to nedokáže, tak si stiahni skúšobnú verziu.testovacia

celý deň som skúšal všetky možné zázraky na odstránenie tohto humusu-Virus Heat(na dolnej šablone hlasil System Alert! )a ke´d som ho chcel zrušiť natiahol sa mi cez prehliadač samovolne.A stale ma rušil tym Alertom! Niektore antivirusaky mi odscanovali a potom remove 39Eur.Jedine mi to ZRUŠIL Superantispyware Free edicition.A nielen scan ale aj remove!PARADA!Doporucujem!A FREEEEEE....!

celý deň som skúšal všetky možné zázraky na odstránenie tohto humusu-Virus Heat(na dolnej šablone hlasil System Alert! )a ke´d som ho chcel zrušiť natiahol sa mi cez prehliadač samovolne.A stale ma rušil tym Alertom! Niektore antivirusaky mi odscanovali a potom remove 39Eur.Jedine mi to ZRUŠIL Superantispyware Free edicition.A nielen scan ale aj remove!PARADA!Doporucujem!Freeee !!!!