Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem modrá obrazovka

Zdravím!
"historický"operační systém WinMe
Modrá obrazovka s tímto chyb. hlášením : VWIN32(05) 000012DO
ERROR: OE: 0028: C02A44A8
a s tímto hlášením:
ERROR: OE: 016F: BFF8E64B

Můžete poradit co s tím?
Díky

Poznámka: testováno memtestem asi 2hodiny (bez chyb)

dobrý den,můžete mi poradit?...mám nootebook všechno mi valí bez jedinného problému ale jak se přihlásím....tak mi naběhne modrá obrazovka nic se nenačte....všechno musím dělat přes správce úloh...tak se chci zeptat jesi se to dá spravit nebo jesi stím do servisu...moc díky za odpověd....