Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekají se mi hry, i když moje konfigurace stačí

Potřeboval bych pomoct, koupil jsem si nový notebook, nainstaloval jsem si OS i ovladače a všechno jede v pohodě, teda kromě her...zatím jsem zkoušel tři - FIFA 08, NBA 08, Flatout 2, se všemi by měl muj notebook v pohodě vycházet, mám u nich pokaždé lepší konfiguraci než je doporučená, takže by to nemělo dělat žádné problémy, ale např. spustím fifu, zapnu zápas, hra jede plynule i na maximální detaily, rozlišení atd. ale po chvíli to začne lagovat, jenomže stačí abych třeba kopl balón do zámezí, přehraje se mi ukázka a zase hra běži v pohodě, ale postupně se zase začne sekat čim dál víc dokud zase nedám třeba gol nebo podobně...při delší hře bez přerušení je lagování k nevydržení. Zkoušel jsem dávat detaily grafiky i rozlišení na minimum, ale vždycky to vyjde na stejno a to u všech her, hry jsem zkoušel přeinstalovat, ale nic nepomáhá. Nevím jestli jsem měl nějak naštelovat počítač když byl novej, moc se v tom nevyznám, moje staré pc (na kterém mi jdou všechny tyto hry naprosto bez problémů, i když má daleko horší vlastnosti) mi složili a všechno nainstalovali při koupi a tento notebook je moje první zkušenost bez OS, ovladačů atd. které jsem si musel sám instalovat. Všechny ovladače mám a u normálních programů (např. Office 2007) nejsou žádné problémy. Takže bych chtěl poprosit někoho aby mi poradil co mám dělat, byl bych hodně vděčnej.

můj notebook: HP Pavilion 6552
procesor: AMD Turion™ 64 X2 Mobile Technology TL-58 1.9 GHz
RAM: 2048 MB DDR2 SDRAM
HDD: 160 GB 5400 rpm
Grafická karta: NVIDIA® GeForce™ 7150M, až 559MB
OS: Vista Ultimate CZ

Skus si do notebooku nainstalovat windows 7 a aplikaci asvanced system care ta ti se nastavi vse pro hrani her ale je placena. Nesmyslná rada o instalaci Windows 7 ponechána, odkazy na warez odstraněny. Přečti si Pravidla. (karel)

můj notebook: asus
procesor: AMD Turion™ 64 X2 Mobile Technology TL-58 2.1 GHz
RAM: 4096 MB DDR2 SDRAM
HDD: 320 GB 7200 rpm
Grafická karta: NVIDIA® GeForce™ 7150M, až 256MB
OS: win 7 ultimate 64x