Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení flash disku k počítači s Windows 98 FE

Dobrý den, prosím o radu. Na starším počítači s OS Windows 98 FE potřebuji používat flash disk. Snad jsem správně pochopila, že musím nejdříve nainstalovat service pack a potom ovladače. Service pack pro FE (první vydání) jsem sehnala jenom v anglické verzi (FESP230EN-R), Windows na počítači jsou ale česká. Mohu přesto tuto aktualizaci použít? Jaké problémy mě čekají při instalaci a jak je vyřešit?
Moc děkuji.

Všem moc děkuju za rady. Označením FE jsem asi někoho zmátla - omlouvám se, nebyl to překlep, převzala jsem ho z anglických stránek (First Edition). Jde mi o verzi s číslem 4.10.1998, asi také značenou jako OEM. Zkusím tedy různé ovladače a uvidím.