Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velký download a upload

Dnes jsem stáhl 136Mb video,tak proč mi netmeter ukazuje,že jsem stáhl cca 400Mb(prohlížení stránek videí atd nepočítám,počítám pouze mb,které se přičetly po stažení videa)Je normální,aby mi program ukazoval 2násobek,nebo je špatný.Respektive prohlížeč ukáže,že stahuji 436kbs a netmeter ukazuje 800kbs.Mám betaverzi programu netmeter 1.0.0 1a beta.
Dík za pomoc,protože nepovažuju za normální stáhnout téměř 1Gb denně pokud si pouze prohlížím stránky a na videa z youtube mrknu tak na jedno za den,protože nechci překročit limit.

Ps:Rychlost internetu:
4096/512kbs

Stává se mi to stejné, u programu NetLimiter, taky při stahování přes webový prohlížeč je mi ukázána dvojnásobná hodnota, dvojnásobná hodnota je mi započítána i do stažených dat - stejná rychlost jakou stahuji soubor se mi totiž ukáže i antivirového programu (NOD 32) - nevím proč to tak je, ani jak to odstranit, tak jenom aby si vědětl, že v tom nejsi sám:-|

to je chyba programatoru, pac moderni antiviry ti vse z netu kontroluji tudis ti ten merak vidi priklad 40kb down a 40kb antivir, co to testuje a ten program to jen blbe secte, pac si mysli, ze to je take stahovani , ale neni, je to chyba toho meraku netlimiter to dela