Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GPS a jeji vyuziti

Zdravim, na hodne diskuzich sem se ptal a nikdo mi nedokazal odpovedet, proto se ptam zde, protoze se mi jeste nestalo abych mnel dotaz bez odpovedi :)
Nevi nekdo zda jde pouzit GPS navigace pri spojeni dvou bodu A a B, kdyz z bodu A neni videt na bod B. Potrebuji nasmerovat anteny presne proti sobe. Tedy s bodu A vezmu gps souradnice postavim se na bod B s chci smerovat presne na souradnice gps bodu A. Nevite nekdo jak by k tomuto ucelu sla pouzit GPS navigace ? Neexistuje nejaky programek ? Lze pouzit TomTom navigaci ? Jak na to ?

Chce to kvalitní GPS hardware (Garmin, PDA nebo PC s GPS modulem) a soft dávající azimut, uloží se v místě A souřadnice místa A, v místě B se určí azimut (v softu je souřadnice A) a BUZOLOU (nejpřesnější nástroj), přiložená na anténu, se anténa natočí a vice versa se to samé udělá s anténou A. :-)