Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se jmenuje film...

Poraďte prosím, nemůžu si vzpomenout, jak se jmenoval film, který jsem před časem viděl v televizi.

Bylo to hodně podobné jako Minority report.

Bylo to o nějakém vynálezci, vždycky něco vyvinul, dostal zaplaceno a potom mu vygumovali paměť, aby to nemohl prodat konkurenci. Ale potom se to zvrtne, zjistí, že peníze jsou pryč a honí ho policie. Uteče a má jen sáčeek plný zdálnivě nesmyslných věcí. Postupně ale zjišťuje, že každou věc potřebuje, aby se zachránil a že si sám sobě připravil přežití, protože u svého posledního zaměstnavatele sestrojil přístroj, který vidí budoucnost...

prosim vas kdyz uz je tu takove hezk tema. Netusite nekdo jak se jmenoval tenhle serial:

bylo to ve vesmiru, litali v obrovske hmyzi lodi : ve predu dve koule a protahle rameno lodi do zadu.....
Pasazeri byly tri: dva muzi a zena. muz jedna posledni clovek; druhej byl nakej krizenec - zabijak tusim jmeno Kyle;

Pamatuju si konec serialu: nakej vedec vyrobyl mechanicke ruce ktere dokazaly sami premyslet, ty litaly z planety na planetu a vytezovaly tam zdroje az vytezily cely znamy vesmir, koncetrovaly moc hmoty a vytvorily dasli velky tresk....

plss zna nekdo ? ::)