Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak vypnout dvojte skenovani? popr. jaky vhodny software na skenovani?

dobry den,
kde bych mohl prosim vypnout dvojte skenovani jednoho dokumentu? (HP 2100, XP SP2)

Jdemi o to, ze kdyz chci naskenovat naky A4ky, tak to bere na dvakrat tzn. nejdrive malinko rychlejs a vytvori miniaturu dokumentu mam vybrat oblast skenu - tedy vzdy volim 100%, pak tlacitko potvrdit a skenuje to uz konecne do souboru. Nejde to prosim preskocit nekde aby rovnou skenoval do souboru 100%?

Zkousel jsem i jiny software, napr. na slunecnici byl vysoko umisten DocScan Pro, kdyz vsak zmacknu Scan tak jen zavola HP program kterej mu to pripravi, v tom HP programu musim potvrdit zase tu oblast a pak vysledek je hozen do DocScan Pro, kterej si doleva nahoru jeste ppripise Trial version :-/

Nie je potrebne, aby ste hladal iny SW ako ten dodavany od HP. Staci, ak sa naucite pracovat s tym, co mate.

Nepisete sice verziu toho HP SW, ale predpokladam, ze su si vsetky podobne. V nastaveniach si najdite polozku "Skip preview" ci nieco podobne a uz sa vas nebude pytat na potvrdenie.

Tiez ma to otravovalo a tiez som si to odnastavil. A bolo po vtakoch. :-)

dekuju moc, je to sice dobra rada, ale v nastaveni programu je 5 checkboxů a nic neplni funkci jakou hledam (skip preview) :(

jinak verze programu:

Skenování HP: 4.0 sct: 1 bdt: 0 fw: agent: IE 6 script engine: 5.6.8820 agent version: 4.0 (compatible; msie 6.0; windows nt 5.1; sv1; .net clr 2.0.50727; .net clr 3.0.04506.590; .net clr 3.5.20706)