Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojení s ostatními poradnami

Mám jenom takový návrh.
Po dnešním "tanci" s uživatelem LA4 (ten jeho poslední příspěvek neměl chybu :-D) mě napadlo toto:
Spřátelili bychom se s ostatními poradnami (Živě....) a tam, kde bychom my dali ban, ten by platil i na ostatních poradnách a naopak. S největší pravděpodobností přejde na jiné fórum a tam to stejně silně rozvíří. Pomohlo by to i k vzájemným vztahům.

Blbej nápad. Zapomeň na nějakou spolupráci jiných diskuzních fór. Vzájemně představují konkurenci, např. zive.cz se celkem urputně brání odkazům na tuto poradnu (alespoň tak činili, nevím, dlouho jsem na jejich stránky nelezl). Možná to bude tím, že právě z toho zive.cz odešli ti nejlepší lidi a založili tuto poradnu. Nechť všechna žumpa, hnůj a póvl jdou na tamtu poradnu a ne sem.