Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem emulátor

Existuje taky nějaký emulátor, který dokáže umožnit spuštění programu ve vistách, když funguje jinak jenom na XPčkách? díky

Emulator nepoznam, ale nestacilo by ti skusit nasledovny postup?
Klikni pravou mysou na spustaci exe subor, vyber Vlastnosti a na zalozke Kompatibilita zaskrtni Tento program spustat v rezime kompatibility pre - a vyber Windows XP.
To by mohlo tvoj problem vyriesit, aspon u mna to vacsinou funguje.