Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem media center

Ahoj,
potřebuji poradit,při sledování televize v media center se pochvíli rozjede zvuk oproti obrazu,kde je problém. Předem Všem DĚKUJI

Este by bolo vhodne napisat, odkial pochadza to video, ci ste ho nahraval z TV karty, ci je to original DVD, a pod. Ci to robi pri jednom videu, ci pri vsetkych nahratych, ci pri uplne vsetkych druhoch videii...

edit // aha, asi som pozabudol na povodnu otazku, teda sledujete nejaku televiziu na TV karte a tam sa zvuk nezhoduje s obrazom?

A není zapnut TimeShift? Nebylo to pausnuto a pak puštěno dál? Nedovedu si představit, že u normálního TV vysílání program někde schová zvuk a přehrává se zpožděním. Jestli je to však (jak neblaze tuším) Media Center od Pinnaclu, pak je možné vše. Tento program dělá vše možné, jen nikoliv, to co si uživatel přeje. Ostatně jako veškerý soft od Pinnaclu. Máš-li televizní kartu Pinnacel PCTV xxx, tak doporučuji zkusit DVBDream nebo ProgDVB.