Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win98se a disk 160GB (BigLBA)

Kupuju disk Hitachi Deskstar 7K160 HDS721616PLAT80 - 160GB a ze setrvačnosti zůstávám u win98se a nebo u dualbootu s win2000.
Chci na ten disk ty win98se nainstalovat. Určitě ho rozdělím. Pomůže k využití celého disku modifikovaný ovladač ESDI_506.PDR verze 4.10.2225 pro Win98SE z této stránky: windows98.ic.cz ? Chci z toho disku potom bootovat. Ještě jsem uvažoval, že bych zbývající třetinu disku naformátoval NTFS. WinXP zatím nechci. Má s tím někdo tady zkušenosti, či odhad, jak na to? (Nevím, jestli zrovna tenhle výrobek má možnost omezení kapacity jumperem na 133 GB.)
Bobo.

loading...

pokud časem updatuješ pc natolik, že na něm jedou win2000, pak touha znovu instalovat w98 zaslouží diplom za úpornost, nikoli za inteligenci.
když už, tak win me, které v rámci možností napravují chyby zastaralých win98, ale nárok na diplom zůstává.

ten odkaz na 48bitlba by měl tvoje problémy řešit.