Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozlisenie 1680x1050 na radeon 9600pro

zdravim,
mam graf. kartu ati radeon 9600 pro 256 MB, agp verziu a vyberam lcd monitor-rozhodol som sa pre 20" samsung 2032BW wide, ktory ma rozlisenie 1680x1050-na strankach vyrobcu som ale take rozlisenie nenasiel:

http://ati.amd.com/products/radeon9600/radeon9600pro/specs.html

...takze dobre sudim, ked mi ten lcd monitor nepasuje k mojmu pc? ak nepasuje-aky monitor odporucate? 19" som sa docital, ze je divne rozlisenie, takze si mam vyberat zo 17"? ...pozeram, ze samsung ma akesi divne rozlisenia, asi si budem musiet vybrat inu znacku-alebo mam ja divnu grafiku.

Samsung nemá divná rozlišení, to jste si jen vybral širokoúhlý monitor, zatímco vaše karta, která už není úplně nejnovější, má ve specifikaci pouze jedno širokoúhlé rozlišení, navíc v dnes nepoužívaném poměru stran. Já bych šel cestou výměny grafické karty.