Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posuďte PC sestavu

Dobrý den, vybral sem si tuto sestavu mohli by ste mi ji [i]zkritizovat[b]:-p
AMD ATHLON64 X2 5000+ EE box Socket am2
Gigabyte M56s nf560 Sam2 DDR2 Sata2 GLAn PCIe 1394
Gigabyte nVidia Ge force 8600GT silent2 256MB 128bit DDr3 Pcie
Dimm DDr 1024Mb 800mhz 2x512 dual chanell Good Ram
SEa.Bar.250Gb Sata
Fortron 500W

S timto bych chtel hrát především starší hry jako Call of Duty 2, il- 2 sturmovik, pokud mozno z nových i medieval total war 2,nebo Cod4 Děkuji předem.
Změna předmětu, původně: PC sestava (mif)

A myslíte ze ta grafika postačí na to call of duty 2??? jsem jeho vášnivým hráčem. Prioritou pro mne je a by jsem mel alespon 200fps v multi. A proč mam taky silny zdroj pred tim sem mel ati x1950pro do agp a ta si vzala svoje jenze deska odesla tak ji prodám. a za to plus nejaky doplatek jsenm si chtel dokoupit uz jiz zminovane komponenty je vlastne takovy upgrade.:?:

Kamarád ma nVidii 6600Gt 128MB od MSi a ma s naladou na 1024 150fps tak nevidim duvod aby ja mel stouto sestavou mene a to jeste ma AMD 1,83ghz a 1024mb 400 ramku. Proste jsem chtel dokoupit komponenty do 6500kc protoze sestava s intelem vysla s coretwo duem o 2500 draz.