Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno port forward

Zdravim, mam router Straightcore 312, po instalaci mi v microtorrentu prestalo svitit ACTIVE, nevite nekdo, co podiknout??? Diky

Jak psal kolega, na portforward.com tve zarizeni nefiguruje. Obecne: v menu routeru musis v sekci Forward vyhledat polozku Virtual servers, v ni pak vyplnit cislo komunikacniho portu tveho stahovaciho klienta, IP "stahovaciho" pocitace a pouzity protokol (nejlepe povolit vsechny /all/, pokud ho neznas).

Takže prvně si otevři ten svůj torrent program/nastavení.
[ut_pripojeni.png]

Tady si okopíruj port na kterém program naslouchá - v tomto případě je to 54321
----
Pak
Start
Spustit
napiš

CMD

Do toho černého okna napiš

ipconfig

okopíruj si tyto věci (tak to mám já-ty můžeš mít jiné)
Adresa IP . . . . . . . . . . . . : 192.168.0.2 (má vnitřní IP adresa -adresa mého počítače)
Výchozí brána . . . . . . . . . . : 192.168.0.1 (IP adresa routeru)
[http://img252.imageshack.us/img252/3571/ipconfigws7 .png]

Teď máme vše co potřebujeme (port na kterém program naslouchá a adresu tvého počítače)

Otevři si nastavení routeru v prohlížeči (adresa bude pravděpodobně adresa Výchozí brána z ipconfigu)

Přelítni na firewall/směrování portů

[http://img252.imageshack.us/img252/4449/straightcor e1qi0.png]

Zaškrtni - zapnout přesměrování
IP adresa - adresa z ipconfigu- Adresa IP : xxx.xxx.x.x (má vnitřní IP adresa -adresa mého počítače)
Protokol - Both
Rozsah portů -okopíruješ z torrent klienta-my máme příklad 54321--- od 54321 do 54321
Klik na Přidat
Uložíš změny na routeru.