Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem xbox a iXtreme Compatible

mam problem s hrami na xbox 360.
Na jednom foru jsem nasel ze mam vyzkouset program XDVDMulleter zda je hra iXtreme Compatible.
Program jsem si stahl nacetl jsem iso(hru)ale nevim co dal jak zjistim zda je iXtreme compatible nebo ne :(
Pokud hru vypalim tak mi to napise Unreadable Disk a to je prave tim ze neni iXtreme Compatible.Poradil by mi nekdo prosim?diky

To neni tim, ze neni kompatibilni. Rika Ti to proto, ze jsi tu hru vypalil vesti rychlosti nez 2,4. Take jsem s tim mel problemy a v tom programku otevres iso, das next a vyjede Ti tabulka o tom isu a ta prava strana musi byt cela zaskrtana a muzes tu hru parit i na xbox live.