Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Panasonic LUMIX

Dobrý den, mám velikou prosbu a nevím na koho se obrátit, proto zkouším zadat svůj dotaz sem. Koupili jsme si domů nový foťák, je to Panasonic LUMIX. Dostali jsme k němu i CD s programama, ale nemáme k nim češtinu a tu bych právě potřebovala sehnat. Týká se to programů: LUMIX Simple Viewer 1.2E a PHOTOfunSTUDIO -viewer- 1.2E . Všem kdo by byli schopni mi poradit budu velice vděčná. Předem moc děkuji.

Na Lumix nepotrebuješ další software. Při připojení k PC se hlásí jako další disk, takže buď využiješ průvodce, který se po připojení objeví nebo si fotky zkopíruješ jako jakýkoliv jiný soubor.

Co se týká těc programů, slouží na prohlížení fotek. Existuje spousta jiných (lepších) programů, které jsou i česky a umí toho víc:
prohlížení: XNView, Irfan View
editace (pokud nestačí ta, která je obsažena ve výše jmenovaných): např. Photo Filtre

Bojím se, že k těm originálním programům čeština nebude.