Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem outlook express - nastaveni vychoziho uctu

Zdarec vespolek,
muj dnesni dotaz se tyka nastaveni postovniho "klienta" outlook express. Manzelka v tom pouziva nekolik uctu (emailovych adres).
Jedna adresa je nastavena jako vychozi -> tzn. pokud se da "vytvorit postu" jako uzivatel se v kolonce "od:" zobrazi email toho vychoziho
uctu. Potiz je, ze tomu tak neni v momente, kdy se da "odpovedet" na doslou postu. V takovem pripade se v "od:" zobrazi email jiny (rekl bych z historicky prvniho uctu (coz je asi blbost...). Kterak definovat vychozi ucet i pro pripad, ze odpovidam (aby to fungovalo jako pri vytvoreni noveho emailu)?

diky za napady.

zobrazi email jiny (rekl bych z historicky prvniho uctu

Nikoliv, email na který došel dotyčný mail.
Obávám se, že pro odpověď Výchozí mail nepůjde nastavit (jako pro nový), protože filosofie je taková, že odpovídá se z té mailové adresy, na který došel mail na, co na něj odpovídáme.