Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD-RAM po přeinstalaci nefunguje

Zdravím a o pomoc prosím,neb se s tím celou noc drbu bez výsledku.Přeinstaloval jsem systém,všechny potíže co by lama překonal,ale nedaří se mi rozchodit DVD-RAM.OS je W2000 s SP4,mechanika LG GSA 4167B.Předtím mě to 2 roky chodilo a instaloval jsem stejné drivery od Panasonicu,jako poprvé.Mechanika vložené DVD-RAM medium vůbec nevidí,druhá DVD-ROM ano,jako disk se systémem souborů UDFFS20.Před přeinstalací jsem tato media běžně používal bez jakéhokoliv formátování.Zkoušel jsem tomu vnutit ovladač Panasonic,což neprotestuje,ale po opětovném otevření správce zařízení je tam zpět Microsoft.Díky za pomoc
Ještě mě napadlo,zda by to nemohlo mít nějakou souvislost s ASPI,v PC není vlastně ještě nic nainstalováno a jdu spát.
Věštecké koule budou po ránu zamrzlé,tak doplním,deska GA-K8NE,HDD Seageate 320 Gb SATA,1 GB RAM.Je tam pouze holý systém,nainstalovány drivery k desce a grafice,poslední DirecxtX a Freecomander.Píši ještě z větší vykopávky.

Tak jsem si založil opět vlákno pro jednoho muže,tak aspoň poreferuji,stav pacienta se rapidně zhoršil!Na výběr byly dvoje drivery,tak jsem ty od Panasoniku vnutil i druhé mechanice (není to palírna),po restartu se však obě mechaniky nenávratně ztratily.Bios je však detekuje,při postu se vypisují na desktop.V nouzovém režimu též nejsou vidět,našel jsem pouze neznámé IDE zařízení,to jsem odebral.Po startu opět nic,přidat nový hardware nepomůže,nic nenajde.Mechaniky lze pouze tlačítkem otevřít,toť vše.Prosím,poraďte jak dál.Díky