Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zvuk - není nainstalován zvukový hardware

najednou mi přestal v počítači fungovat zvuk, v MP mi to píše že není nainstalovaný zvukový hadware, když nainstaluju realtek někdyz jedna písnička jde a pak to je zase stejné.... když klepnu na ikonku zvuku napíše to že chybí zařízení pro směšování zvuku....nevim jestli jsem to popsal dobře ...nedokáže někdo poradit nevím si rady....díky:i:

ak to zmizne po restarte tak mas asi nejaky problem vo Win (skusit novu instalaciu Win a ovladace instalovat v spravcovskom ucte), ak to zmizne len tak vo Win, povedal by som ze asi bude vadna ta zvukovka resp. zakl.doska ak to je integrovana zvukovka. P.S: je to len moj osobny nazor, netvrdim ze spravny :-)

Mám tež realtek v MB a zvuk fungoval do doby, než mi nastavili síťovku na wifinu. Teďka je to tak, že po nastartování zvuk funguje, po nějakém čase hlásí výše uvedené jak WMP, tak Winamp. podivné je, že při vyhození hlášky to pípne a i správce realtek se chová normálně. Dokonce hry normálně valí. Akorát nehraje ni zvuk k videu, ni mp3. drivery čerstvé, přeinstalované tak kdyby někdo věděl, kam mě nasměrovat, hehe 3-[