Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Síť v windows Vista premium

Dobrý den
Potřebuji poradit ze síti v notebooku který má OS Windows Vista premium a má karneval internet připojený jako ethernet kabelový modem problém je v tom že v sekci sítě není ikonka žádné sítě jde to nějak přidat? já se ptám jelikož nemám žádné zkušenosti s OS WVista premium díky předem PS spěchá

Klikni na ikonu síťových připojení vpravo dole levým tlačítkem myši vyber Centrum sítí a sdílení a dej Spravovat síťová připojení. Tam jsou podrobnosti o nastavených sítích. Nebo jestli myslíš něco jiného napiš přesněji co myslíš.

Už jsem to rozchodil už jde internet všechno.Věc se má tak brácha si koupil notebook a když ho doma přípojil na karneval po prvé tak mu to fungovalo ale jak jeho švagr tam nainstaloval norton security to je asi antivir tak mu to přestala jít sít je to možné?