Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CDMA nebo 4G

Daval jsem to jako subdotaz do jednoho prispevku, ale zadna odpoved, tak to davam jako samostatny prispevek, tohle asi budete vedet, mobilni sluzby vyuziva hodne lidi, ale ja teda zatim tu moznost nemel.

Znamej potrebuje mobilni net, ma CDMA O2 a zda se mu to pomaly, ze prej mu nekdo rikal ze 4G od T-Mobilu je rychlejsi, jak to je?

CDMA bych si nevybral... Mě to sice platí bohatý mecenáš, ale je to fakticky bída, jak ve městě (Praha Chodov, tak venkov Vysočina) Pokud jsi poblíž nejmenovaných dvou velkých měst tak doporučuju UMTS od O2, pokud ne tak T-mobile.