Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Umístění titulků - VLC Player

Po přechodu z XP na Visty jsem se rozhodl změnit přehrávač, který používám pro přehrávání videa - BSPlayer -> VLC Player. Nemůžu si na nic stěžovat, vše funguje výborně, až na jednu "drobnost".
V BS Playeru se mi titulky, při jiném formátu videa, než mám obrazovku, t.j. 4:3, zobrazovaly normálně v tom černém pruhu (t.j. dole na obrazovce), ve VLC bych to pochopitelně chtěl tak také mít nastaveno - jenže jsem nepřišel na to jak. V možnostech programu jsem to nikde nenašel, tak bych byl moc rád za jakýkoli TIP, jak nato ;-)

Tak na to jsem u VLC taky nikdy nepřišel.Pokud vyžaduješ všelijaké titulkovací i jiné uživatelské vymoženosti,určitě vyzkoušej KMPlayer - jen o titulcích je tam cca 70ti místné menu.:-D V češtině.