Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Možnosti složky

Na kartě obecné nelze aktivovat zobrazit položky práce se složkou,ani aktivovat položku klepnutím(vybrat ukázáním).Došlo i ke změně vzhledu ovládacích panelů na vzhled klasický.poraďte mi prosím někdo co s tím. Dík

Mám stejný problém jako Pepino, nemohu aktivovat v záložce : nástroje - možnosti složky - obecné - úkoly - "zobrazit položky práce se složkou".Deaktivace proběhla někdy dříve a přes bod obnovení nastavení vrátit nemohu. Zadám-li " obnovit výchozí ", tlačítko se sice přepne, ale zůstane šedé, neaktivní.