Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PHP, HTML - správne zobrazenie textu

Dá sa na webe nejakým spôsobom dosiahnuť to, že sa zobrazí text normálne, čiže zalomené riadky a podobne, ale zobrazí sa aj správny počet medzier. čiže, ak dám napr. teraz do úvodzoviek dve medzery " ", tak sa zobrazia naozaj dve. Pre tých, čo netušia o čom hovorím, tak myslím štýl Wordu. Ak je niekde viac medzier, tak sa zobrazí správny počet, ale aj riadky sú správne zalomené.

Element pre je blokový, takže je zobrazený v novom riadku.

Keď chceš tvrdé medzery, tak môžeš použiť   (alebo rovno znak pre tvrdú medzeru: Alt+0160). Prípadne môžeš obsah uzavrieť do elementu span a naštýlovať tak, aby zachovával medzery (white-space: pre).

Nie, ja som mal na mysli to, že vynecháva riadok. Nie len prejde na nový riadok, ale aj vynechá ďalší. Ale mal som nedostupnú poradňu, tak som skúšal robiť s tým pokusy a našiel som, kde to robilo problém. Stačilo nastaviť CSS vlastnosť margin pre tag pre na 0px a už je všetko v poriadku.