Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalace FarCry

Při instalaci hry FarCry se objeví okénka vro vložení uživatelského jména a hesla ze serveru
Ubi.com a po zadání se objeví hláška ,,Sorry, you must live in the U. S. to play this title.´´
Přitom jsem si v mém účtu na ubi.com nastavil Country: United States.
Poraďte prosím, co s tím.

farcry umazat nemusis, da sa to oklamat, na nete su navody ako na to, ale v case ked farcry stoji v obchode 199 korun bez reklamy a bez problemov, nechapem naco to tahat zo stranok ubisiftu a takto sa potom trapit.