Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS M2N-SLI DX

Dobrý den

Potřeboval bych poradit.Koupil jsem základní desku ASUS M2N-SLI DX
mám počítač hlavně na hry.Když nainstaluji např. Fifu 08 tak běží normálně.Ale když naistaluji NHL 08 tak se mi hra sekne a musím PC restartovat.To samé se mi stane při hře třeba z roku 2005.Mám grafickou kartu GK nVIDIA GEFORCE 8600GTS silent3.Můžete mi poradit čím by to mohlo být?

Zdravím vás všechny.

Problém jsem stále neviřešil.Počítač jsem měl v servisu tam na nic nepřišli, akorát mi řekli že všechen hardware je v pořádku. V čera jsem našel něco v programu EVEREST a chtěl bych se zeptat jestli by to nemusela být ta závada.Je tam nějaké divné napětí.
Napájecí napětí...........................2,30V
Jádro CPU.................................2,93V
+2,5V... ..................................0,02V !!!!!!!!
Vložil bych obrázek ale nevím jak.Tak jsem to zkusil vypsat.
Je to to napětí 2,5V a já tam mám 0,02V.
4ím by to mohlo být?
Jestli chcete poslat foro na email nebo někam jinam tak pošlu.
Díky za odpověď