Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem schválení pc sestavy

Zdravím..
chtěl bych požáadat o schválení či doporučení jiných komponent.. pc by mělo být především na novejší hry s cenou do 13000kč...

Základní deska - Základní deska - MSI P35 Neo2-FIR - P35/ICH9R, PCIe x16, DDR2 800, SATA II RAID, eSATA, FW, USB2.0, GLAN, sc775
http://zakladni-desky.alza.cz/zakladni-deska-msi-p3 5-neo2-fir--d77738.htm

Procesor - Procesor - INTEL Core 2 Duo E8400 - 3,00GHz, 1333MHz FSB, 6MB cache, socket 775, TRAY bez chladiče (Penryn)
http://procesory.alza.cz/intel-core-2-duo-e8400-3-0 0ghz-1333mhz-fsb-6mb-cache-socket-775-tray-bez-chla dice-penryn-d85767.htm

Pamět - 2GB DDR2 667MHz PC5300 CL5 PATRIOT Signature Line s chladičem
http://pameti.alza.cz/operacni-pamet-patriot-signat ure-line-2gb-ddr2-d87327.htm

Grafika - BFG GeForce 8600 GT OC with ThermoIntelligence 512MB, PCI-E
product.jsp

a zdroj??

nevím jaký zdroj a disky a mechanika se přenechá..děkuji za připomínky.. a je lepší dát 2 x 1GB nebo 1x 2GB pamět?? a nevím jaká je tahle grafika jestli máte jiný doporučení za podobnou cenu... díky za odpovědi

co se tyka dotazu na redukci IDE na SATA, tak na co to chces ? IDE disk a SATA radic? nebo obracene?
Proc?
Myslim, ze neco existuje, ale nechapu uziti.

Grafika je fakt slaba, snaz se usetrit na GF8800GT.

Zdroje Chieftec, Fortron, CoolerMaster - napsal jsem tyhle tri, protoze byvaji nejlevnejsi z tech kvalitnich znackovych. Jinak samozrejme existuji jeste lepsi zdroje, ale asi budou drazsi. Eurocase a pod. bych nebral.

Co se tyka disku, tak ja beru Samsungy a Hitachi, ale urcite proti Seagate take nic nemam. WD disky nesnasim, ale to je osobni (kdysi me nasr...).

Zdroj by mel 500W stacit, ale ja bych koupil 600W, kdyby si casem neco pridaval, musis vedet ty.

na desce, kterou jsi si vybral mas jeden PATA (ty tomu rikas IDE), takze na to dve zarizeni pripojis.

byt tebou, tak si koupim novy disk na SATAII jako systemovy a na to PATA pripojim starou mechaniku a (libovolne druhy stary disk).